O nas

Kochanie.pl do zakochania jeden wyjazd

Zazdrościsz  sparowanym znajomym wspólnych ciekawych wypadów i miłosnych chwil? Próbowałeś już zmienić swój status związku? A może boisz się podjąć wyzwania? Unikasz spotkań, bo przecież, „jak to tak, samemu? w pojedynkę?” Na domówkach, weselach, imprezach sylwestrowych siedzisz z nietęgą miną, rzadko tańczysz i niechętnie rozmawiasz? Odczuwasz trudność w nawiązywaniu kontaktów lub boisz się odrzucenia?  Nie wiesz, jak zrobić pierwszy krok do udanego związku?

Kochanie.pl to miejsce gdzie można znaleźć propozycje wycieczek, pobytów i spotkań dla singli.

Oferujemy atrakcyjne pobyty weekendowe, wakacje, majówki, sylwester, andrzejki, imprezy integracyjne, narty, wycieczki  rowerowe, wycieczki górskie, rajdy, spływy kajakowe, SPA i wiele innych w Polsce i za granicą, a to wszystko dla singli bez ograniczeń wiekowych!

Nie ograniczaj się! Zamiast siedzieć i narzekać, że wszyscy wokół świetnie się bawią i szukać usprawiedliwienia dla własnej stagnacji i braku inicjatywy, weź sprawy w swoje ręce i zapisz się na wyjazd!. Popatrz na siebie trochę łaskawszym okiem. Jesteś całkiem fajną babką/fajnym facetem, choć skrzętnie to ukrywasz. Czas zmienić to negatywne nastawienie i poznać osobę pasującą do Ciebie, z którą będziesz szczęśliwy i ułożycie razem swoje życie. Na wyjazdach z nami poznasz ciekawe osoby, które tak, jak Ty poszukują związku na stałe. Pamiętaj jedziecie osobno, ale razem – po prostu na tę samą wycieczkę! Każda nowa znajomość może okazać się tą wymarzoną!

A gdy poznasz właściwą osobę i poczujesz motylki w brzuchu możecie zaplanować Wasz pierwszy wspólny wyjazd jako para, który będzie pięknym wspomnieniem.

Masz jakiś pomysł na zorganizowanie ciekawego wyjazdu dla singli, a nie ma jego na naszej stronie? – napisz na kochanie@kochanie.pl , a zorganizujemy go specjalnie na Twoje życzenie! 🙂

Poznaj swoją miłość!
Singiel na wakacjach to ty!

 

Patronatem medialnym naszych wyjazdów jest biuro matrymonialne MyDwoje: https://www.mydwoje.pl/

 

Sprawdź nas: https://www.facebook.com/kochaniepl/?ref=aymt_homepage_panel

 

Podziel się ze znajomymi!
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Email this to someone