Coaching dla Singli w Kluszkowcach

Coaching dla Singli w Kluszkowcach

Warsztaty i Coaching dla Singli w Kluszkowcach

Jesteś singlem i zastanawiasz się dlaczego? Szukasz miłości? Masz dosyć życia w pojedynkę? Wydaje Ci się, że wykorzystałeś/łaś już wszystkie możliwości związanie ze znalezieniem drugiej połówki i nadal nic? Przyjedź na warsztaty i coaching dla Singli!

Spraw aby w Twoim życiu dokonały się zmiany! Weź udział w wyjątkowych warsztatach, coachingu oraz sesjach indywidualnych dla singli z biurem podróży ECOTRAVEL!

Komunikacja Damsko-Męska – Nasze Potrzeby i Oczekiwania

Podczas wyjazdu znajdziesz odpowiedź na ciągle zadawane pytania dotyczące związków. Dowiesz się co możesz jeszcze zrobić, aby Twoje życie nie opierało się na samotności, jak wyjść poza utarte schematy i jakie masz mocne strony, które warto wykorzystać. Dzięki sesjom indywidualnym poznasz lepiej siebie, odkryjesz swoje autentyczne potrzeby, dostrzeżesz te aspekty siebie, którym powinieneś poświęcić więcej czasu i uwagi.

Spragnionym miłości i wyciszenia przypadnie do gustu Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Wulkanem” usytuowany w Kluszkowcach, w otoczeniu lasu, jeziora Czorsztyńskiego i w bardzo wyjątkowej scenerii – ośrodek znajduje się u stóp góry, która jest magmową skałą wulkaniczną!

Miłośnicy odpoczynku i relaksu z pewnością skorzystają w czasie wolnym ze strefy SPA, a fani wodnych sportów z atrakcji Jeziora Czorsztyńskiego – m.in.: przejazdu gondolą czy rejsu statkiem. Integracje gwarantuje ognisko zorganizowane specjalnie dla każdej grupy uczestników.

Żeby zadbać o komfort naszych uczestników, przygotowaliśmy warsztatowy weekend dedykowany grupie wiekowej 30+, aż w dwóch terminach.

Przed nami trzy dni komfortowego relaksu, dobrej zabawy i nieodwracalnych zmian dotyczących zwiększenia swojej samoświadomości, wzmocnienia samoakceptacji i poczucia pewności aby rozpocząć i stworzyć związek jakiego pragniesz!

Spraw aby Twoje pragnienie znalezienia życiowego partnera stało się realne! Nie czekaj – dołącz do nas!

Więcej informacji na stronie Warsztaty i Coaching dla Singli lub pod numerem telefonu: +48 12 647 11 88 nr. wew. 24

Podziel się ze znajomymi!
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Email this to someone

Leave a comment